2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybarzowice
Dodane 05 kwietnia 2024

Prosta praca na szwalni dla mężczyzny Rybarzowice Buczkowice k. Żywiec

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybarzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS:

Firma AMANDA & Co. z oddziałem w Rybarzowicach gm. Buczkowice k. Żywiec zajmuje się produkcją w branży włókiennictwa działając na rynku od 1990 roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stałe stanowisko:

PRACOWNIK SZWALNII

Obsługa automatu krojczego, pakowanie kocy

Umowa o pracę na pełny etat

Możliwość nauczenia od podstaw

Praca od pn-pt w godzinach 6:00 - 14:00

Wolne weekendy

Praca od zaraz

GŁÓWNE ZADANIA:

Prosta praca przy produkcji kocy ochronnych na szwalni

Obsługa automatu krojczego, pakowanie i prasowanie produktów gotowych

Prace pomocnicze przy produkcji

WYMAGANIA:

Zaangażowanie i sumienność

Podstawowa sprawnośc fizyczna

Praca skierowana do Mężczyzn wz z charakterem pracy

OFERUJEMY:

Umowę o Pracę na pełny etat bez agencji pośredniczącej

Pracę od zaraz

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z 30 letnią tradycją w branży

Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

System premiowy

Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole na swojej zmianie.

Możliwość organizacji transportu z i do Bielska Białej, oraz z i do Żywca

Na terenie Firmy znajduje się duży parking, natomiast przystanek autobusowy w odległości ok 20m.

Wynagrodzenie 3250 netto = 4300 brutto + dodatki

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu to prosimy o kontakt drogą mailową na adres amanda[at]amanda.net.pl, za pośrednictwem olx lub telefoniczny od 8.00 - 16.00

Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby.

Lokalizacja

Rybarzowice,

Śląskie

Śląskie, Rybarzowice
ID: 703757594