2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Konstantynów Łódzki
Dodane 12 kwietnia 2024

Proste Prace Montażowe - ŁSSE Retkinia Jedna zmiana 7-15

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HSS WORK SP. Z O.O.(numer certyfikatu 22915) obecnie dla swojego klienta poszukuje pracowników pomocniczych na montaż.

Miejsce pracy: Łódź, Retkinia - Nowy Józefów, Konstantynów Łódzki (okolice krańcówki autobusowej)

Zadania:

- montaż mebli reklamowych, półek ekspozycyjnych oraz wysp gastronomicznych

- praca z narzędziami oraz elektronarzędziami (np. wkrętarka)

- praca manualna wymagająca precyzji

Wymagania:

- zdolności manualne

- chęci do pracy i nauki

- zmysł techniczny

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia na umowę o pracę oraz zatrudnienia bezpośredniego,

  • pracę w systemie jednozmianowym, w godzinach 7:00-15:00, od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub zapraszamy osobiście do biura HSS WORK: Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 904346664