2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Nowy Dwór Mazowiecki
Outworking
Dodane 26 kwietnia 2024

Proste prace w sklepie internetowym (wypłaty tygodniowe,godziny nocne)

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Magazynu/Sklepu internetowego

Opis stanowiska:

  • pakowanie przesyłek

  • przygotowanie zamówień

  • pakowanie zamówień

  • kontrola porządku na magazynie

  • kompletacja otrzymanych zleceń

Wymagania:

  • Uczciwość i sumienność,

  • Punktualność,

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy:

  • Praca od pn - pt w godz: 20.00-6.00

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów

  • Możliwość otrzymywania wypłaty co tydzień

  • zarobki od 6000,00 zł brutto/mies

  • możliwość bezpłatnego zakwaterowania

  • możliwość dofinansowanie kosztu dojazdu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 884667708