2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jabłonowiec
Dodane 30 kwietnia 2024

Prowadzący Warsztaty Wyjazdowe dla Szkół i Przedszkoli

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jabłonowiec

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Edukacyjny Park Rozrywki Rodzinnej "Dolina Dinozaurów" w Jabłonowcu poszukuje kreatywnych i pełnych energii osób do naszego zespołu jako Prowadzący Warsztaty Wyjazdowe dla Szkół i Przedszkoli. Jeżeli lubisz podróże i dzieci oraz chcesz dzielić się swoją wiedzą z najmłodszymi, ta praca jest dla Ciebie idealna!

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich możliwości,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 27,7 zł/h) oraz premie uzależnione od efektów pracy,

  • przyjazne środowisko pracy pełne młodych pasjonatów,

  • szkolenie z animacji oraz paleontologii (czyli nauki m.in. o dinozaurach. Luzik arbuzik – wszystko jest dla ludzi),

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia,

  • fajną przygodę!

Wymagania:

  • zdolności przekazywania wiedzy w sposób przystępny dla dzieci,

  • umiejętność pracy z grupami dzieci w różnym wieku,

  • kreatywność, innowacyjność i entuzjazm w pracy z dziećmi,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • poczucie humoru,

  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • prowadzenie interaktywnych warsztatów wyjazdowych (w placówkach edukacyjnych) dla grup szkolnych i przedszkolnych,

  • kreowanie ciekawych i edukacyjnych zajęć z zakresu paleontologii (nauki o dinozaurach) oraz innych dziedzin zgodnych z ofertą firmy,

  • zapewnienie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery podczas warsztatów.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV na adres z dopiskiem PRACA-WARSZTATY: biuro(at)dolinadinozaurow.pl.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy niezapomniane przygody edukacyjne dla najmłodszych!

Lokalizacja

Jabłonowiec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jabłonowiec
ID: 899100714