2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 07 maja 2024

Prowadzenie domu i ogrodu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukuję małżeństwa lub pary, również w wieku emerytalnym, do pracy związanej z prowadzeniem domu i parku wokół domu. Dom zlokalizowany na wsi, 8 minut od granic Bydgoszczy. Zamieszkanie na terenie posesji w osobnym domu.

Dla osób pracujących zagwarantowane jest użytkowanie osobnego domu o powierzchni 100m kwadratowych, znajdującego się na posesji. Dom jest w pełni wyposażony. Przy oferowanym domu wydzielony jest teren ok 2000m kwadratowych do wyłącznego użytku.

Konieczne jest by co najmniej jedna osoba posiadała prawo jazdy.

Obowiązki domowe: sprzątanie, pranie, prasowanie, co jakiś czas przygotowanie posiłku i w wyjątkowych sytuacjach opieka nad dwójką nastoletnich dzieci w przypadku ich nieobecności w szkole.

Obowiązki związane z utrzymanie parku: koszenie trawy, dbanie o roślinność i utrzymywanie porządku. Park jest rozległy i ma charakter parku miejskiego. Praca jest zautomatyzowana i nie jest związana z dużym wysiłkiem fizycznym, wymaga przede wszystkim systematyczności.

Ważne by osoba zajmująca się parkiem potrafiła wykonywać prace związane drobnymi naprawami, tego typu jakie mężczyźni wykonują w we własnym domu, ogrodzie lub małej zagrodzie.

Mieszkanie, ogrzewanie, prąd, gaz, wodę, internet oferujemy bez opłat. Po stronie pracujących byłoby wyłącznie własne wyżywienie.

Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia, możliwe jest zawarcie umowy o pracę.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 908677039