2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Łódzkie
  6. Social media - Łódź
  7. Social media - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Prowadzenie Social Media

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Jestem lekarzem dentystą. Zajmuję się stomatologią estetyczną i prowadzeniem szkoleń. Szukam pełnej energii i kreatywnej osoby do prowadzenia Social Media. Zaletą będzie doświadczenie i wiedza na temat stomatologii. Jeżeli jesteś studentem stomatologii, asystentką lub higienistką będzie to bardzo duży atut.

Obowiązki:

·       Tworzenie treści graficznych i rolek

·       Prowadzenie profilu social media Instagram i Facebook

·       Rozwój marki osobistej.

·       Przygotowanie kontentu na media społecznościowe

·       Tworzenie i publikacja fascynujących treści, które wyróżnią się na tle innych

·       Montaż filmów i rolek video na social media

·       Aktywne zaangażowanie się w interakcję z obserwatorami.

Wymagania:

·       Umiejętność tworzenia angażujących treści poprzez posty, rolki i relacje.

·       Znajomość programów do obróbki grafiki i filmów

·       Pisanie kreatywnych tytułów i opisów do filmów, aby algorytmy lepiej je promowały

·       Zaangażowanie i umiejętność współpracy

Jako dodatkowy atut chętnie podzielę się swoją wiedzą dotyczącą stomatologii ;)

Proszę o przesłanie CV, swojego portfolio lub przykładów swojej pracy.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 918196300