2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Krośnice
Dodane 07 kwietnia 2024

Prywatny Kucharz (gotowanie dla rodziny)

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krośnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię Kucharza/Kucharkę do domu na pełen etat (możliwość niepełnego etatu).

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • Przygotowywanie posiłków dla 4 osób:

    • śniadania na godzinę 9:00

    • obiad w godzinach 13:30-14:00

    • kolacja - przygotowywanie produktów/ posiłków w trakcie dnia pracy (do odgrzania/zjedzenia na zimno przez domowników w późniejszych godzinach)

  • Inne obowiązki:

    • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

    • planowanie, organizowanie lub dokonywanie zakupów spożywczych

    • przygotowywanie przetworów na zimę

Warunki zatrudnienia oraz organizacja pracy:

  • umowa o pracę oraz pełne ubezpieczenie

  • praca od poniedziałku do piątku (5 dni w tygodniu), wolne weekendy

  • dogodne godziny pracy (rozpoczęcie pracy około 7:30, zakończenie 15:30)

  • urlop wypoczynkowy płatny w przysługującym wymiarze

  • możliwość samochodu służbowego

  • wynagrodzenie do ustalenia

Zależy nam na osobie:

  • miłej oraz dyskretnej

  • która wkłada dużo uwagi w dobór wysokiej jakości, zdrowych składników w potrawach

  • ceniącej czystość oraz porządek

  • pracowitej, dokładnej, w dobrej kondycji zdrowotnej

  • mobilnej (posiadającej prawo jazdy)

Lokalizacja

Krośnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krośnice
ID: 910124805