2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecin
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 03 maja 2024

Przedstawiciel bankowy - Szczecin

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Wynagrodzenie między 5 - 25 tys.

Przedstawiciel Bankowy

Szczecin i okolice

Jeżeli zależy Ci na dobrych nieograniczonych górną granicą zarobkach, a kontakt z klientem z segmentu przedsiębiorców nie jest Ci obcy

Dołącz do nas jako Przedstawiciel Bankowy dla ING Banku Śląskiego

Zapewniamy:

• 4 miesięczny Pakiet “Na Start” – pieniądze, które pomogą Ci zaspokoić podstawowe potrzeby Twojej działalności gospodarczej

 • Wynagrodzenie za każdy sprzedany produkt bankowy– Twoje zaangażowanie będzie miało realne przełożenie na Twoje zarobki (brak górnej granicy wynagrodzenia łącznego)

• Dostęp do szerokiej gamy produktów ING Banku Śląskiego, które będziesz mógł proponować swoim klientom,

• Wsparcie merytoryczne doświadczonego Koordynatora, który wprowadzi Cię w tajniki świata finansów,

  • Benefity: LUXMED, Multisport, WARTA

Bazy potencjalnych klientów,

Samodzielność w planowaniu swoich aktywności ,

Niekorporacyjną atmosferę,

• Pakiety szkoleń wprowadzających i rozwijających umiejętności,

• Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Twoje zadania:

• Sprzedaż produktów bankowych ING Banku Śląskiego szczególnie produktów kredytowych

• Przeprowadzanie profesjonalnych, zgodnych z najwyższymi standardami rozmów telefonicznych i spotkań z klientami

• Dbanie o nienaganny wizerunek Firmy.

 Czego oczekujemy?

• Własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia – warunek konieczny,

• Wysokiej komunikatywności,

• Wysokich zdolności interpersonalnych i profesjonalnego podejścia do Klienta,

• Dobrego nastawienia, chęci i motywacji do działania

Informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami - bo szanujemy Twój czas

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 914119464