2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrzosowa
Dodane 27 kwietnia 2024

Przedstawiciel/ Doradca klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrzosowa

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego w Branży Abonamentów Medycznych i Ubezpieczeń

Dołącz do naszego zespołu jako Przedstawiciel Handlowy w dziedzinie abonamentów medycznych i ubezpieczeń, aby pomagać naszym klientom w zabezpieczeniu ich zdrowia i przyszłości!

Lokalizacja: Częstochowa i okolice

Oferujemy:

  • Dynamiczne Środowisko Pracy: Praca w branży medycznej i ubezpieczeniowej to nie tylko wyzwanie, ale także szansa na ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy.

  • Wsparcie i Szkolenia: Zapewniamy kompleksowe szkolenia oraz wsparcie naszych ekspertów, abyś mógł/a świadczyć najlepszą obsługę klientom.

  • Atrakcyjny System Wynagradzania: Motywujemy naszych przedstawicieli poprzez atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. (podstawa 6000zł "na start")

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z aktualnymi klientami w celu promocji naszych abonamentów medycznych i ubezpieczeń.

  • Aktywna sprzedaż naszych produktów poprzez prezentacje oferty, negocjacje warunków oraz doradztwo w doborze odpowiedniego planu ubezpieczeniowego.

  • Analiza potrzeb klienta i dostosowanie oferty do indywidualnych oczekiwań oraz sytuacji życiowej klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowana znajomość branży medycznej lub ubezpieczeniowej.

  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz wysoka kultura osobista.

  • Doskonała komunikatywność oraz umiejętność przekonywania.

  • Samodzielność, inicjatywa oraz determinacja w dążeniu do osiągania celów.

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie kontakt z ludźmi, chce rozwijać się w dynamicznym środowisku oraz pomagać innym w zapewnieniu bezpieczeństwa i opieki zdrowotnej, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do naszego zespołu, gdzie Twoja praca ma realny wpływ na życie innych i przyczynia się do budowania lepszej przyszłości!

Lokalizacja

Wrzosowa,

Śląskie

Śląskie, Wrzosowa
ID: 914958949