2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Prądnik Biały
UNIQA
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Wynagrodzenie

4 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Poszukujesz pracy, która nie tylko wzbogaci Twoje życie zawodowe, ale także zapewni stabilność finansową? Jeśli masz pasję do pracy z ludźmi, potrafisz słuchać ich potrzeb, a przy tym jesteś otwarty, empatyczny i pełen determinacji, to stanowisko Przedstawiciela ds. Sprzedaży Ubezpieczeń w UNIQA może być idealnym krokiem w Twojej karierze nawet jeśli nie masz doświadczenia w ubezpieczeniach!

Zakres obowiązków:

·       Pomoc klientom w doborze najlepiej dostosowanych ubezpieczeń do ich potrzeb.

·       Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji.

·       Sprzedaż ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i grupowych.

Wymagania:

·       Minimum średnie wykształcenie.

·       Umiejętność swobodnej rozmowy z różnymi ludźmi.

·       Doświadczenie w sprzedaży mile widziane, lecz nieobowiązkowe.

·       Sumienność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

·       Gotowość do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Co oferujemy:

·       Pakiet szkoleń na start + premia wdrożeniowa w pierwszym miesiącu współpracy - 4000 zł.

·       Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia + prowizja) – zarobki od 4000 zł do 13 000 zł miesięcznie.

·       Szkolenia i wsparcie w osiąganiu celów sprzedażowych, m.in. poprzez przekazywanie kontaktów sprzedażowych.

·       Elastyczne godziny pracy, umożliwiające łączenie pracy z życiem rodzinnym.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 910538801