2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wyszków
Dodane 28 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowiec Płyn Adblue

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Poszukiwany/a osoba na stanowisko - handlowiec sprzedawca ADBLUE.

Adblue to płyn stosowany do zredukowania emisji spalin, stosowany w transporcie, rolnictwie i przemyśle.

Wymagania:

-Doświadczenie w sprzedaży.

-Łatwość nawiązywania relacji w klientem.

-Dyspozycyjność.

-Komunikatywność.

-Prawo jazdy kat B.

Obowiązki:

-Nawiązywanie i budowanie trwałej relacji z klientem.

-Sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy.

-Przygotowywanie ofert handlowych.

-Ustalanie warunków współpracy.

Praca w Wyszkowie

Cv z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 903762373