2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tarnowskie Góry
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy 4ECO

Wynagrodzenie

8 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Rekrutujemy przedstawicieli handlowych, niewymagane doświadczenia w branży - sprawdzony schemat, który działa.

W naszej ofercie znajdują się:

• fotowoltaika,

• pompy ciepła,

• powłoki termoizolacyjne,

• magazyny energii,

• rekuperacja,

• wentylacja,

Obecnie jesteśmy partnerem technicznym operatora TAURON.

Na terenie kraju posiadamy 49 oddziałów!

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową!

Posiadamy wyłączność dystrybucji na wybrane produkty!

Wymagania:

TA PRACA JEST DLA CIEBIE, JEŻELI:

• dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych,

• Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty,

• spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania,

• lubisz oferować innym uczciwe i opłacalne rozwiązania,

• chętnie przyswajasz nową wiedzę i chcesz się rozwijać,

• chcesz oferować prestiżowy produkt, którego jakości możesz być pewien,

• prawo jazdy kategorii B,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,

• prowadzenie spotkań z klientami,

• dopasowanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb klienta,

• przygotowanie wycen oraz ofert handlowych,

• raportowanie swoich działań,

• zawieranie umów na realizację zleceń,

OFERUJEMY:

• klarowna ścieżka kariery,

• wysokie wynagrodzenie,

• szkolenia wdrożeniowe oraz uzupełniające wiedzę,

• szkolenia certyfikowane z doświadczonym trenerem,

• wsparcie merytoryczne,

• do dyspozycji dział wsparcia sprzedaży,

• intuicyjny system CRM,

• konkursy sprzedażowe z nagrodami,

• wyjazdy / imprezy integracyjne.

• pracę ze świetnym zespołem, w pozytywnej, zdrowej atmosferze.

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres: ul. Zagnańska 153, 25-563 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https//4-eco.pl/rodo/

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 843225422