2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dolnik
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dolnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineKadra kierownicza

MK SEATS świadczy usługi projektowania, produkcji, montażu i serwisu różnego rodzaju foteli np. dla maszynistów, kierowców, kapitanów, operatorów oraz innych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie systemu siedzeń. Nasze siedzenia i fotele mają szerokie zastosowanie wśród klientów. Tworzymy wysokiej jakości siedzenia, które są bezpieczne i dostosowane do norm europejskich.

Wymagania:

·         wykształcenie min. średnie,

·         doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,

·         umiejętność negocjowania i prowadzenia rozmów handlowych,

·         kreatywność i umiejętność poszukiwania optymalnych rozwiązań,

·         znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

·         umiejętność sporządzania dokumentacji przetargowej,

·          czynne prawo jazdy kat. B,

·         dobra znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office).

Zakres obowiązków:

·         utrzymywanie trwałych i długofalowych relacji z dotychczasowymi kontrahentami oraz troska o ich dynamiczny rozwój,

·         przygotowanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta i negocjowanie warunków współpracy,

·         udział w projektach wewnętrznych w obszarze sprzedaży,

·         ekspansja na rynki międzynarodowe,

·         dbanie o pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Oferujemy:

·         umowa o pracę,

·         narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy,

·         pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim.

Lokalizacja

Dolnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dolnik
ID: 917958907