2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Janków
Dodane 30 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

* pozyskiwanie nowych klientów z branży lakierów przemysłowych oraz drewna

* opieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż

obsługa handlowa i techniczna*

* regularne raportowanie wyników swojej pracy

Wymagamy:

* prawo jazdy kat. B

* dyspozycyjność

znajomość języka angielskiego, mile widziana

* znajomość technik sprzedaży i negocjacji

* umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami

* umiejętność obsługi komputera

* umiejętność samodzielnego prowadzenia prezentacji produktowych

* stałe poszerzanie wiedzy

* umiejętność rozpoznawania potrzeb i analizowanie klientów

Oferujemy Ci:

* atrakcyjną prowizję adekwatną do osiąganych wyników sprzedażowych

* stałe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy z zakresu technicznych aspektów

sprzedawanego asortymentu

* wsparcie podczas współpracy

* możliwość rozwoju zawodowego

* życzliwą i przyjazną atmosferę pracy

* umowę o pracę

* narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon

Lokalizacja

Janków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Janków
ID: 918714420