2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 31 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. To już 18 lat na rynku.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy przebojowego Przedstawiciela Handlowego.

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów B2B ;

  • Tworzenie i wysyłanie ofert handlowych ;

  • Negocjacje detali kontraktów ;

  • Udział w targach i wydarzeniach biznesowych ;

Wymagania

  • Przebojowość i proaktywność ;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów ;

  • Umiejętność negocjacji ;

  • Dobra autoprezencja oraz elokwencja ;

  • Znajomość zagadnień z branży handlu ;

  • Mile widziane doświadczenie w handlu produktami segmentu premium ;

  • Prawo jazdy kat. B ;

Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie, zależne od kompetencji, doświadczenia i zaangażowania ;

  • Premie od wyników ;

  • Praca z produktami premium ;

  • Przyjemna atmosfera pracy ;

  • Wsparcie zespołu i możliwość realizowania własnych pomysłów ;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918877113