2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Grudziądz
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma SARA z siedzibą w Grudziądzu od blisko 30 lat produkująca wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie i/lub biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

  • dobra organizacja pracy, sumienność, obowiązkowość, kreatywność

  • duża motywacja do pracy i realizacji wyznaczonych celów

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej i kontaktach z klientem

  • wysoka kultura osobista

  • gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych

  • znajomość MS Office /Word, Excel, Power Point/

  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • koordynacja i rozwijanie obecnej sieci sprzedaży na rynkach europejskich

  • pozyskiwanie nowych kanałów sprzedażowych i budowanie trwałych relacji z klientami

  • budowanie marki SARA WORKWEAR

  • regularny kontakt z klientem, doradztwo, merchandising

  • udział w imprezach targowych

  • wysyłanie ofert bieżących i przetargowych

  • współpraca z działem projektowym oraz działem marketingu

  • wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem i zlecanych przez przełożonego

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • możliwość dalszego rozwoju i stabilność zatrudnienia

Zainteresowanych zachęcamy do składania CV.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SARA J. Pieściński H. Pieścińska Spółka komandytowa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Przesyłając nam swoje CV zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych przez SARA J. Pieściński H. Pieścińska Spółka komandytowa ul. Chełmińska 105, 86-300 Grudziądz, NIP 876-174-72-25 jako Administratora w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu. Dane podajecie Państwo dobrowolnie, w każdej chwili macie prawo do wycofania zgody. Dane będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody.

Z wybranymi osobami będziemy się kontaktować telefonicznie.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 693708796