2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kutno
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Firma MINITECH Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją, jak również fachowym doradztwem technicznym z zakresu automatyki przemysłowej, hydrauliki siłowej, pneumatyki, oraz narzędzi i elektronarzędzi profesjonalnych dla potrzeb przemysłu i rzemiosła. U nas znajdziesz produkty wszystkich wiodących producentów polskiego i światowego przemysłu narzędziowego, automatyki, hydrauliki, pneumatyki, elektryki.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko : PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Dołącz do nas jeśli

  • Łatwo nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje

  • Jesteś zdeterminowany i zawsze dążysz do wyznaczonego celu

  • Posiadasz umiejętność organizacji czasu własnej pracy

  • Chcesz się rozwijać

  • Posiadasz wiedzę techniczną

  • Posiadasz wiedze z zakresu narzędzi, elektronarzędzi, elektroniki

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Obsługę stałych klientów

  • Doradztwo techniczne

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,

  • Negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy,

  • Realizowanie planów sprzedażowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 710515049