2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Górna
OPTO-PLAST
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

HANDLOWIEC TERENOWY MOBILNY PRODUKTY LED / PLANDKA TKANINY TECHNICZNE – wynagrodzenie 5000zł netto podstawa + prowizja (możliwość podwojenia stawki)

OPTO-PLAST s.c. to zgrany zespół uzupełniających się wzajemnie cech osobowości i charakterów – dołącz do nas!

Wspólnie budujemy biznes przede wszystkim na sprzedaży naszych produktów – oświetlenia LED do branży reklamowej oraz tkanin technicznych ale także na dobrze wypracowanej współpracy działu handlowego, marketingowego oraz księgowości. Działamy jak mechanizm silnika – każdy trybik robi swoje, żeby maszyna OPTO-PLAST mogła działać bez zarzutu.

Nasza maszyna cały czas się rozrasta, dlatego poszukujemy człowieka który wpasuje się w naszą dynamikę. Szukamy osoby, który zna branżę VISCOM, szczególnie zależy nam na znajomości komponentów do reklamy świetlnej zewnętrznej i wewnętrznej. Będziemy od Ciebie oczekiwać znajomości branży LED – jeśli nie wiesz czym jest taśma, moduł czy zasilacz – raczej się nie dogadamy.

Szukamy także osoby znającej branżę materiałów technicznym z naciskiem na plandekę automoto, materiały namiotowe, trudnopalne i folie transparentne. Będziemy oczekiwać znajomości branży i minimum kilkuletniego doświadczenia - nie widzimy na ten moment możliwości zatrudnienia osoby spoza branży.

Szukamy specjalistów z doświadczeniem, nie jest to stanowisko juniorskie dlatego znajomość zarówno jednej jak i drugiej branży jest dla nas kluczowa. Podczas aplikacji napisz do jakiego działu kandydujesz - LED bądź Tkaniny Techniczne. Usprawni i przyspieszy to proces rekrutacji.

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę klienta biznesowego w zakresie sprzedaży produktów LED/tkanin technicznych. Do obowiązków należeć będzie negocjowanie warunków handlowych, monitorowanie procesu realizacji zamówień, a przede wszystkim nawiązanie, rozwijanie i utrzymywanie wzorowych relacji z klientami.

Bardzo ważnym aspektem jest dla nas to, byś cały czas rozwijał swoją wiedzę na temat produktów i rozwiązań w branży, ale także w zakresie bycia skutecznym handlowcem. Stagnacja i handlowa bierność nie są u nas mile widziane, więc jeśli myślisz, że będziesz tylko odbierał telefony – nie przesyłaj nam swojej kandydatury. Kluczem jest dla nas mobilność. Spodziewaj się delegacji oraz kilkudniowych wyjazdów w Polskę.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia w branżach związanych z oświetleniem LED oraz identyfikacją wizualną/doświadczenia w branżach związanych z tkaninami technicznymi, plandekami

  • minimum 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej pracy z klientem biznesowym

  • prawa jazdy kategorii B i gotowości na spotkania biznesowe w całej Polsce

  • gotowości do pracy w godzinach nadliczbowych (w przypadku wyjazdu na drugi koniec Polski godzinowy wymiar pracy 8-16 może nie wystarczyć)

  • otwartości na szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • gotowości do kilkudniowych delegacji

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia obrotowa)

  • służbowy samochód wysokiej klasy (także do użytku prywatnego) oraz wszelkie niezbędne sprzęty w pracy handlowca (laptop, telefon)

  • w biurze będziesz miał/a asystenta, który pomoże ci z załatwieniem bieżących spraw jak przygotowanie próbek bądź wysłanie w twoim imieniu oferty

  • wsparcie szkoleniowe (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz wiedzę współpracowników, którzy chętnie pomogą ci podczas wdrożenia i później

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • pizzowe piątki, okazjonalne wyjścia do restauracji oraz na inne integracyjne aktywności na koszt firmy

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • chęć dołączenia do nas na dłuższy czas

  • dobra organizacja pracy

  • rozwinięte zdolności interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w branży hurtowni elektrycznej lub budowlanej

Jeśli przeczytałeś/aś do tego momentu, oznacza to, że jesteś osobą dociekliwą i niepoddającą się – tego spodziewamy się po naszym handlowcu terenowym.

Zachęciliśmy Cię, ale nie masz pewności czy to stanowisko jest dla Ciebie? Aplikuj bezpośrednio przez OLX – po przejrzeniu Twojego CV porozmawiamy i wspólnie podejmiemy decyzję.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 720937858