2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żelechów
Dodane 04 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żelechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Przedstawiciel handlowy Żelechów, Sobolew, Maciejowice, Łaskarzew, Górzno

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Duża samodzielność w pracy
  • Możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Sprzedaż najlepszych produktów dostępnych na rynku
  • Brak górnej granicy osiąganych dochodów
  • Samochód służbowy po okresie próbnym

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług Operatora NET-KOMP
  • Prezentowanie usług firmy u klienta,
  • Uruchamianie usług u klienta,
  • Zawieranie umów z klientami,
  • Doradztwo klientom w zakresie doboru odpowiedniej oferty,
  • Utrzymanie i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych poprzez wizyty u klientów, prezentację produktów, zbieranie zamówień,
  • Raportowanie do przełożonego,

Wymagamy:

  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do pracy w terenie
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w dowolnej firmie

Lokalizacja

Żelechów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelechów
ID: 779585809