2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Jaroszowice
Dodane 08 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Jaroszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • promocja i sprzedaż materiałów budowlanych w podległym terenie
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert oraz wystawianie dokumentów sprzedażowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat B
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę
  • samochód oraz telefon służbowy
  • doskonałe warunki socjalne
  • szkolenie produktowe
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz pyszną kawę7

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz ze zdjęciem.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Lokalizacja

Jaroszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Jaroszowice
ID: 791941127