2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Poszukujemy przedstawiciela Handlowego do branży RECYKLINGOWEJ I PALETOWEJ

Praca w rodzinnej rozwijającej się firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży obrotu odpadami wtórnymi.

Zakres obowiązków :

  • zakup i sprzedaż surowców wtórnych (makulatury, tworzyw sztucznych, złomu)

  • skup/ sprzedaż palet

  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientem

  • prowadzenie negocjacji i dopasowania ofert

Wymagania:

  • komunikatywność

  • rzetelność

  • chęć rozwoju

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w branży recyklingowej

Oferujemy :

  • umowa o prace

  • wynagrodzenie podstawa + prowizja uzależniona od wielkości zakupu/sprzedaży

  • narzędzia pracy w postaci komputera, telefonu, samochodu

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 805282917