2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Siedlce
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

PPHU MARKER Dystrybutor Art. Biurowych i Szkolnych

Działamy na rynku od 1990 roku na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży biurowej, papierniczej, szkolnej i zabawkarskiej. Współpracujemy z producentami i importerami z całego kraju, dlatego też w ofercie posiadamy wszystkie dostępne marki na rynku z zakresu naszej działalności. Od 2016 roku jesteśmy częścią korporacji Kompania Biurowa, która w swojej działalności łączy kilkunastoletnią tradycję firm w niej uczestniczących z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw wszelkich materiałów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania biura czy sklepu. Jesteśmy dostawcą ogólnopolskim, który dzięki centrom logistycznym zawsze znajduje się blisko swojego KLIENTA. Koncentrujemy się na obsłudze Klientów instytucjonalnych, banków, zakładów produkcyjnych, firm handlowych itp.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Siedlce i okolice

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

 realizowanie planów sprzedażowych

 pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy

 sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji

Wymagania:

 doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

 umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

 bardzo dobra organizacja pracy własnej

 operatywność i konsekwencja w działaniu

 zaangażowanie, entuzjazm

 wykształcenie minimum średnie

 prawo jazdy kat B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

 pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

 motywacyjny system wynagradzania

 dobrą atmosferę w pracy

 możliwość rozwoju zawodowego

 samochód służbowy

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 858443861