2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecin
  7. Przedstawiciel handlowy - Majowe
Dodane 02 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Szczecin, Majowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

  • podtrzymywanie i pielęgnowanie istniejących relacji biznesowych

  • wymagane wyjazdy do klienta

  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji handlowej

  • analiza rynku i gromadzenie informacji branżowych

  • prowadzenie korespondencji handlowej

  • budowanie wizerunku Firmy

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • doświadczenie w sprzedaży produktów meblowych

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i realizacji wskazanych celów

  • łatwość prowadzenia rozmów handlowych (telefon, komunikator, rozmowa osobista)

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • obsługa pakietu MS Office(Word, Excel)

  • reprezentowania Firmy w rozmowach z klientami

  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, komputer)

  • samodzielne stanowisko pracy

  • rozwój zawodowy

  • grupowe ubezpieczenie na życie

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Majowe
ID: 868807854