2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wodzisław Śląski
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 300 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS

Jesteśmy stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących zapytań ofertowych i zapytań klientów;

  • Obsługa i utrzymanie stałych relacji z bieżącymi klientami;

  • Pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze;

  • Prezentowanie i sprzedaż oferty produktowej oraz dbałość o dobry wizerunek firmy;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami;

Oczekiwania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na miejscu oraz w terenie;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;

  • Dobra organizacja pracy i terminowość;

  • Pozytywnie nastawienie do pracy oraz samodzielność;

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansowania w strukturach sprzedażowych firmy,

  • Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników.

  • Milą i przyjazną atmosferę w firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

CV proszę wysłać na handlobud (at) handlobud.pl

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 877158267