2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Małkowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Małkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

W trakcie 30-sto letniej działalności firma Drawex A.C.M.T. Drywa Sp. J. stała się liczącym w kraju i za granicą producentem metalowych stelaży meblowych i mebli tapicerowanych zatrudniającym obecnie ponad 120 pracowników. W związku z intensywnym rozwojem nieustannie poszukujemy pracowników różnych działów, pragnących dołączyć do naszego zespołu.

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie klientów na usługi cięcia laserowego, gięcia blach , spawania. Czas pracy nieograniczony. Umowa o prace lub samozatrudnienie.

Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub samozatrudnienie - Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja od sprzedaży

- Szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy

- Narzędzia niezbędne do pracy - Możliwość rozwoju - Grupowe ubezpieczenie

- Pracę w miłej atmosferze

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu mechanicznej i plastycznej obróbki stali

- Wykształcenie minimum średnie

- Wysokie predyspozycje i umiejętności sprzedażowe

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- Doskonałe zdolności interpersonalne

- Zaangażowanie i nastawienie na wyniki

- Czynne prawo jazdy kat B

- Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

W CV proszę wpisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drawex A.C.M.T. Drywa Sp.J. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Więcej informacji pod numerem telefon 60*****94

Lokalizacja

Małkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Małkowo
ID: 895789727