2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Lokalizacja firmy mieści się pod adresem: Radwanice ul. Wrocławska 13B, 55-010 Radwanice (powiat Wrocław).

O nas

Jesteśmy firmą handlową działającą w branży spawalniczej. Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat. Mając na uwadze satysfakcję Klientów wciąż poszerzamy ofertę firmowych usług. W związku z rozwojem firmy, szukamy kandydata na stanowisko przedstawiciel handlowy.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • budowa i utrzymanie dobrych relacji z klientami

  • przygotowanie prezentacji i ofert handlowych

  • prowadzenie rozmów i negocjacji

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży

  • monitorowanie potrzeb rynku

  • raportowanie wyników sprzedaży

    • Nasze wymagania

    • wykształcenie min. średnie

    • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży technicznej, mile widziane doświadczenie w branży spawalniczej,

    • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem, kreatywność i samodzielność w działaniu oraz poszukiwaniu możliwości rynkowych,

    • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta

    • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

    • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • To ferujemy

    • interesującą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie

    • dużą samodzielność w działaniu

    • niezbędne narzędzia pracy

    • atrakcyjny system wynagrodzeń

    • szkolenia

    Klauzula RODO:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "NORTECH" sp. z o.o. z siedzibą w: Wrocławska 13B, 55-010 Radwanice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail podanym poniżej w danych kontaktowych - do sekretariatu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 896412103