2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Podzborów
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Podzborów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PPHU EFEKT SP.K. JANUSZ FRĄCKOWIAK i S-KA Głównym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja i sprzedaż opakowań z tworzyw sztucznych. Firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym, co korzystnie wpływa na komfortową atmosferę pracy. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, wykorzystując tym samym wszelkie innowacje technologiczne związane z branżą opakowań.

 Zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Codzienna współpraca z działem Customer Service

  • Realizowanie polityki handlowej firmy

  • Prezentacja i promocja firmy na rynku

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów.

 Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na wskazanym stanowisku

  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych

  • Zaangażowanie i skuteczność

  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole.

 Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego.

Ponadto:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku

  • Benefity pracownicze

  • Kursy doszkalające znajomość języków obcych

  • Wyjątkowa kultura firmy, oparta na zaangażowaniu i współpracy

  • Pracę w firmie rodzinnej z wieloletnią tradycją.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Podzborów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Podzborów
ID: 897150031