2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rybnik
Dodane 03 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

2 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakRekrutacja online

Firma z branży FMCG (sprzedajemy słodycze), szuka osoby, która lubi sprzedawać i zarabiać wysokie prowizje.

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Klientów i budowanie sieci sprzedaży,

  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie dla Klientów,

  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami,

  • negocjowanie warunków w lokalnych sieciach,

  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • predyspozycje handlowe i chęci do ich rozwijania,

  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

  • umiejętność utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

  • samodyscyplina, uczciwość oraz zdolności organizacyjne,

  • szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęci do nauki,

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe wraz z wysokimi prowizjami - kontrakt B2B,

  • profesjonalne narzędzie pracy w tym samochód z kartą paliwową tablet i telefon,

  • przygotowanie do pracy podczas profesjonalnego szkolenia w siedzibie firmy oraz ciągłe doskonalenie technik sprzedaży pod okiem doświadczonych przełożonych w terenie,

  • bazę klientów i wsparcie biura,

  • unikalny asortyment w znanych licencjach,

  • elastyczne podejście do godzin pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 890853673