2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łowicz
Dodane 04 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

ITV Media Sp. z o.o. to jeden z największych w centralnej Polsce lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, który świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych.

Działamy na rynku telekomunikacyjnym od ponad 20 lat na terenie centralnej Polski. Oferujemy usługi dostępu do Internetu, telewizji światłowodowej oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Dostarczamy nasze usługi dla kilkunastu tysięcy abonentów, których grono ciągle powiększamy dostosowując ofertę do szybko rozwijającego się rynku telekomunikacyjnego świadcząc najnowocześniejsze usługi..

Nasza strategia to stałe dążenie do dalszego rozwoju, zarówno technologicznego, jak i terytorialnego, co przybliża nas do spełnienia misji czyli dotarcia do jak największej liczby odbiorców z obsługiwanego terenu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby interesującej się sprzedażą, kontaktem z klientem oraz telekomunikacją, chętnej do podejmowania nowych wyzwań, której osiąganie założonych celów sprawia dużą satysfakcję.

Jakie zadania czekają Ciebie na tym stanowisku?

  • pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych

  • nawiązywanie nowych i dbanie o istniejące kontakty handlowe

  • przygotowywanie ofert realizację planu sprzedaży,

  • sporządzanie analiz i raportów Jesteś idealnym

Kandydatem/idealną Kandydatką, jeśli posiadasz:

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • elastyczność i dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie i entuzjazm łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoką komunikatywność,

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana znajomość branży telekomunikacyjnej i IT

Pracując z nami, otrzymasz:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia).

  • samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności, niezbędne szkolenia

  • benefity (karty Multisport, program ubezpieczeń, usługi multimedialne),

  • wyposażenie stanowiska pracy (, telefon, samochód)

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

PS. Pamiętaj, aby w swoim życiorysie zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 893843840