2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzgów
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Poszukuje dynamicznego i odpowiedzialnego przedstawiciela handlowego do naszego zespołu. Jesteśmy wiodącą firmą w branży i oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz wiele możliwości rozwoju i awansu.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałej współpracy z obecnymi klientami

  • Budowanie pozytywnych relacji handlowych i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy

  • Monitorowanie rynku i konkurencji, identyfikowanie nowych trendów i szans biznesowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji z klientami

  • Samodzielność i motywacja do działania

  • Umiejętność negocjacji i przekonywania

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji od sprzedaży, premii kwartalnej

  • Dobre warunki pracy w dynamicznym i rozwojowym środowisku

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w firmie

  • Szkolenia produktowe oraz wsparcie zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 894821457