2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sokołów Podlaski
Dodane 16 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Księżopolski Autoryzowany Dealer New Holland poszukuje pracowników na stanowisko

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż maszyn w przydzielonym rejonie

  • budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o rozwój współpracy z aktualnymi i nowymi klientami

  • uaktualnianie wiedzy na temat oferowanych maszyn (m.in. szkolenia)

Wymagania:

  • komunikatywność

  • motywacja do pracy

  • mile widziana znajomość oferowanych przez firmę maszyn

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od efektów pracy

  • telefon służbowy

  • samochód służbowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • umowę o pracę

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 902114425