2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 08 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Auto-Części Sosulski sp. z o.o. od 28 lat prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną części i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy ważnym partnerem dla warsztatów, sklepów i klientów detalicznych. Nasze główne linie biznesowe to: sprzedaż nowych części i akcesoriów samochodowych oraz sprzedaż wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych dla warsztatów. Dla większych napraw samochodów, kompletujemy w dobrych cenach od najlepszych dostawców wszystkie potrzebne części i komponenty. W zakresie oświetlenia, zwłaszcza do najnowszych modeli samochodów oferujemy najlepsze ceny - jesteśmy przedstawicielem wiodących producentów.

www.sosulski.pl

Zakres obowiązków

  • Praca z klientami dla wzrostu sprzedaży i poszukiwania nowych możliwości biznesowych

  • Prezentacja i rozwijanie oferty z linii: części samochodowych i wyposażenia warsztatów

  • Obsługa zamówień i transakcji klientów w systemie

  • Analizowanie i raportowanie sytuacji rynkowej i działań konkurentów

  • Poszukiwanie nowych idei, partnerów i aliansów dla rozwoju

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientami

  • Wykształcenie techniczne

  • Kreatywne przygotowywanie i prezentowanie ofert produktowych

  • Analizowanie danych oraz twórcze i nieliniowe patrzenie na sprawy i procesy

  • Doświadczenie w pracy przy serwisowaniu samochodów lub w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie działającej ponad 28 lat

  • Samodzielność w pracy i realizacji zadań

  • Możliwość tworzenia i wdrażania własnych pomysłów i koncepcji

  • Rozwijanie zainteresowań technicznych i nowych technologii

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 910232821