2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bronowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Opieka nad klientem w trakcie procesu sprzedażowego

  • Spotkania z klientem w jego lokalizacji

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Będzie nam miło jeżeli:

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Masz dobrą organizację pracy i jesteś zaangażowany w realizację wyznaczonych celów

  • Jesteś komunikatywny i masz silną motywację do działania

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie B2B lub umowy zlecenie

  • Wynagrodzenie oparte na wysokim systemie prowizyjnym: od 5000 do 30000 złotych netto

  • Możliwość dostosowania regionu pracy do własnych preferencji

  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

  • Kompleksowe szkolenie produktowe i sprzedażowe

  • Konkursy sprzedażowe, wyjazdy służbowe, eventy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 910264798