2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Dachnów
Dodane 08 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Dachnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych,

  • profesjonalne doradztwo produktowe (techniki osłonowe),

  • realizacja planów sprzedażowych,

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży stolarki budowlanej,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami i budowania relacji biznesowych,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracy,

  • prowizja od sprzedaży,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • praca w systemie mobilnym, wizyta w siedzibie firmy 2 x w miesiącu

Lokalizacja

Dachnów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dachnów
ID: 910276435