2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecin
  7. Przedstawiciel handlowy - Bukowe
CeMaBud Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 11:35

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

OPIS

Hurtownia materiałów budowlanych CeMaBud Sp. z o.o. w Kaliszu Pomorskim poszukuje kandydatkę na stanowisko Przedstawiciel Handlowy mobilny;

Obowiązki:

- Aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami;

- Ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów - Współpraca z zespołem sprzedażowym;

- Prawo jazdy kat. B;

- Umiejętność samodzielnego zarzadzania swoją aktywnością zawodową;

- Determinacja w dążeniu do celu i nastawienia na osiąganie wyników;

- Kreatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

Oferujemy:

- Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę

- Atrakcyjne zasady wynagradzania (podstawa plus premia) uzależnione od wyników

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon) - Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

- Realne możliwości rozwoju w ramach organizacji;

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 910534993