2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Opolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Opole
Dodane 01 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 800 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

ADA Hurtownia Opakowań

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów

  • dobre umiejętności organizacyjne

  • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet Office

  • systematyczność, dokładność, zaangażowanie w pracę

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie minimum średnie

Opis stanowiska:

  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami,

  • stały kontakt z klientami ,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  •  rozwój sprzedaży w podległym regionach,

  • doradztwo w doborze asortymentu dla klienta

  • współpraca z działem sprzedaży,

  • szybkie reagowanie na potrzeby klientów ,

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Premie

  • Przyjazną atmosferę

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na podany adres e-mail ub kontakt telefoniczny

·        znajomość obsługi komputera – pakiet Office ( płynna znajomość Excel )

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 910797572