2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podkarpackie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rzeszów
ekodofinansowania
Dodane 01 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Praca jako Przedstawiciel Handlowy – wejdź w świat zielonej energii!

Gdzie?

Województwa: małopolskie, podkarpackie, lubelskie

O nas: Działamy na rynku odnawialnych źródeł energii. W ramach naszej działalności w Ekodofinansowaniach pomagamy naszym klientom korzystać z ekologicznych rozwiązań jak energia słoneczna czy wiatrowa, sprawiając, że nasza planeta staje się lepszym miejscem.

Oferujemy:

-Możliwość zarobienia od 5 000 do 15 000 zł miesięcznie, w zależności od Twoich wyników,

-Pracę w branży z przyszłością, która robi różnicę, Zaliczki wypłacane po każdej podpisanej umowie, dzięki czemu Twoje zaangażowanie jest szybko nagradzane, Szkolenia i możliwości rozwoju,

-Laptop i telefon do pracy, Elastyczną organizację czasu pracy, z opcją częściowej pracy zdalnej,

-Zespół ludzi pełnych pasji i energii.

Twoje zadania:

-Aktywnie szukać nowych klientów i oferować im najlepsze rozwiązania w dziedzinie OZE,

-Pomagać klientom w uzyskaniu dofinansowania w ramach programów „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze”,

-Sprzedawać nasze produkty i doradzać w zakresie zielonej energii, Dbaj o dobre relacje z klientami,

-Przygotowywać oferty i prowadzić negocjacje.

Czego oczekujemy:

-Chęci do pracy i otwartości na nowe wyzwania,

-Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

-Zainteresowania ekologią i czystą energią,

-Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane,

-Prawo jazdy kat. B.

Chcesz do nas dołączyć? Jeśli chcesz pomagać innym w przestawieniu się na zieloną energię i masz energię do działania, wyślij swoje CV !

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910813315