2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wrocław
  7. Przedstawiciel handlowy - Fabryczna
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Przedstawiciel handlowy ds sprzedaży ekskluzywnych drzwi i kontaktów z architektami

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż ( w tym architekci)

  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów

  • analizy rynku i konkurencji w celu poprawy efektywności sprzedaży i osiąganie założonych wyników

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • aktywne uczestniczenie w procesach szkoleniowych i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w handlu min. 1 rok - warunek konieczny

  • doświadczenie w branży stolarki będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność dobrej organizacji pracy samodzielność

  • posiadanie bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy

  • wysoka kultura osobista rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań

To oferujemy:

  • Pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska jak również podnoszących kwalifikacje

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji;

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

Zapraszamy do przesyłania CV przez portal OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910779130