2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Ursus
Dodane Dzisiaj o 15:24

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe, Praca zdalnaRekrutacja onlineKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Spółka MMC24 Sp. z o.o. poszukuje do nowego projektu związanego z rekrutacją, handlowca z minimum rocznym doświadczeniem w sprzedaży usług pracy czasowej lud outsourcingu.

Zadania:

  • Aktywne Pozyskiwanie Klientów,

  • Sporządzanie ofert handlowych,

  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych na terenie Polski,

  • Kompleksowa obsługa Klientów,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy'

  • Transparentne systemy rozliczenia prowizji,

  • Proste i przejrzyste warunki współpracy,

  • Luźną atmosferę,

  • Możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 911075459