2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Krzeczów
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Krzeczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

LIEDMANN Sp. z o.o. z siedzibą w Krzeczowie (98-324) to nowoczesna i dynamicznie rozwijającą się polska firma w branży produkcji nawozów mineralnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w regionach:

I region : Woj. Opolskie, Dolnośląskie

II region: Woj. Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • praca w terenie i w biurze, kontakt z firmami/ dystrybutorami oraz odbiorcami końcowymi –budowanie długofalowych relacji

  • sprzedaż i doradztwo w zakresie nawozów mineralnych i wapniowych

  • praca z obecną siecią dystrybucji oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • terenowe wsparcie sprzedaży i obsługa handlowa klientów

  • bieżąca analiza potrzeb i oczekiwań klientów

  • monitorowanie sytuacji rynkowej (dostępne oferty, produkty, potrzeby, możliwości)

  • realizacja celów i planów sprzedażowych

  • analizowanie i przedstawianie wyników sprzedażowych

  • dbałość o wizerunek firmy i budowanie marki

 Wymagania:

  • doświadczenie w branży rolniczej lub pokrewnej

  • doświadczenie handlowe

  • wiedza z zakresu rolnictwa, agrotechniki i nawozów, wykształcenie o profilu rolniczym – mile widziane

  • samodzielność w organizacji pracy

  • zaangażowanie w pracy

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie powiązane z osiąganymi wynikami,

  • samodzielne stanowisko pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal OLX lub dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Liedmann Sp. z o.o. z siedzibą w Krzeczowie (98-324) przy ul. Wschodniej 27, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy.”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Lokalizacja

Krzeczów,

Łódzkie

Łódzkie, Krzeczów
ID: 911010937