2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Pierzchnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Pierzchnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy obecnym na rynku od przeszło 16 lat producentem chemii budowlanej i dystrybutorem materiałów ogólnobudowlanych. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju, stałe grono klientów i produkty cieszące się rosnącym zainteresowaniem.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:

  • współpraca i budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami B2B firmy

  • aktywna analiza potrzeb obecnych klientów firmy

  • nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • bieżąca obsługa sprzedaży

  • realizacja planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • komunikatywność i otwartość

  • kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • chęć rozwoju w sprzedaży i handlu

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • system premii finansowych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • stabilność zatrudnienia

  • prace w przyjaznym i pozytywnym środowisku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Pierzchnica,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Pierzchnica
ID: 912367769