2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Radom
Dodane 01 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Firma: SFT Sp. z o.o.

Opis Firmy: SFT to firma specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów w instalacjach fotowoltaicznych . Oferujemy szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.

Opis Stanowiska: Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie naszej działalności w woj. mazowieckim , lubelskim, świętokrzyskim. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczową rolę w budowaniu trwałych relacji z samorządami i promowaniu naszych produktów/usług.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

  • Przeprowadzanie prezentacji produktów/usług i udzielanie klientom fachowej pomocy.

  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich oczekiwań.

  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży oraz prognozowanie przyszłych osiągnięć.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży OZE będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.

  • Zdolność do pracy samodzielnej i osiągania celów sprzedażowych.

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy oraz premii od sprzedaży.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

  • Zestaw narzędzi pracy niezbędnych do efektywnej realizacji celów.

  • Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli jesteś osobą zorientowaną na cele, energiczną, posiadającą umiejętności handlowe i chcesz dołączyć do zespołu dynamicznej firmy, wyślij swoje CV .

Termin składania aplikacji: 30.04.2024

Zachęcamy osoby z różnorodnym doświadczeniem do aplikowania

Lokalizacja

Radom,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Radom
ID: 912380280