2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gorczenica
Dodane 20 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

4 250 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorczenica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SUN CREW Sp. Z o.o. poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, która dołączy do naszego zespołu.

Jeśli jesteś zmotywowany, lubisz wyzwania i masz umiejętność budowania relacji z klientami, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych.

- Realizacja ustalonych celów sprzedażowych.

- Prezentacja oferty firmy oraz negocjacje handlowe.

- Profesjonalna obsługa klientów oraz wsparcie posprzedażowe.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

- Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

- Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

- Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

- Samochód służbowy i narzędzia pracy.

- Umówione spotkania/leady

- Profesjonalne wsparcie oraz szkolenia.

- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Lokalizacja

Gorczenica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Gorczenica
ID: 913232264