2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mała Kępa
Dodane 06 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Mała Kępa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

ASNET MONITORING SECURITY Sp. z o.o. Toruńska 151 w Bydgoszczy

w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni zmotywowane osoby na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży elektronicznego zabezpieczenia mienia.

Obszar działania: Bydgoszcz, Osielsko.

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż usług ochrony mienia na powierzonym obszarze

  • samodzielne prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych

  • realizowanie ustalonych planów marketingowych realizowanie ustalonych planów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w samodzielnej pracy przedstawiciela handlowego w zakresie elektronicznym zabezpieczeniu mienia lub gotowość podjęcia szkolenia w Dziale Handlowym

  • znajomości technik negocjacji i sprzedaży

  • elastyczności i sprawności w działaniu

  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami

  • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności obsługi komputera

  • prawa jazdy kat. B

  • minimum średniego wykształcenia

Zapewniamy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku ochrony osób i zabezpieczenia mienia

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • wsparcie doświadczonego handlowca

  • odpowiednie przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki

  • stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premię zależną od uzyskanych wyników sprzedaży

  • samochód do celów służbowych oraz niezbędne narzędzia pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie działu na który składana jest aplikacja (rejon działania)

oraz klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Lokalizacja

Mała Kępa,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Mała Kępa
ID: 913664563