2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bełchatów
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Bełchatów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

Dołącz do zespołu firmy Expert Service w Bełchatowie

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Tworzenie i rozwijanie efektywnych relacji z klientami

  • Obsługa posprzedażowa

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji, komunikatywność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Nastawienie na osiąganie celu

  • Pomysłowość w poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych klientów

  • Doskonała organizacja pracy

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność i skuteczność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku lokalnego

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę.

Siedziba główna firmy mieści się w Bełchatowie, praca na terenie województwa łódzkiego.

www.expert-service-ddd.pl

Czekamy na Twoją aplikację.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 913930913