2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdynia
  7. Przedstawiciel handlowy - Grabówek
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Kas Sp. j. od  ponad 28 lat jesteśmy dostawcą artykułów i urządzeń biurowych do firm oraz instytucji publicznych. W ostatnich latach stale się zmieniamy, rozwijamy i dlatego znowu uzupełniamy nasz zespół!

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Handlowca stacjonarnego. Jeśli więc jesteś osobą kompetentną i zmotywowaną to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Co  możemy Ci zaoferować :

  • Pracę w zgranym zespole od poniedziałku do piątku – zawsze możemy na siebie liczyć :)

  • Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii za wyniki –Ty masz największy wpływ na swoje wynagrodzenie!

  • Rozwój pośród doświadczonych handlowców – zadbamy o Twoje wdrożenie , przeszkolenie i ciągły rozwój

  • Szkolenia handlowe i produktowe – organizujemy je cyklicznie

  • Dodatkowe ubezpieczenie – jest!

  • Integracje firmowe – to nasza specjalność :)

Więc jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży i potrafisz obsługiwać klientów z segmentu B2C lub B2B

  • Jesteś kulturalną, otwartą osobą i dobrze zorganizowaną

  • Szukasz rozwiązań a nie problemów

  • Masz doświadczenie w branży artykułów biurowych (to dodatkowy atut!)

  • Masz wysoko rozwiniętą motywację wewnętrzną i chce Ci się

To ta praca jest właśnie dla Ciebie!

A tak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżąca klientów firmy oraz utrzymywanie stałych relacji z klientami firmy

  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych

  • Przyjmowanie i nadzór nad realizacją zamówień

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Aktywne poszerzanie wiedzy branżowej

  • Realizowanie planów sprzedażowych w ramach zespołu

  • Aktywny udział i zaangażowanie w realizację strategii sprzedażowej zespołu

Jeśli uważasz, że to Ciebie szukamy wyślij swoje CV, przyjdź na rozmowę i przekonaj nas, ze to właśnie w Ciebie powinniśmy zainwestować! Zapraszamy :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 913971485