2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczecin
  7. Przedstawiciel handlowy - Centrum
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

PV Technik to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw. To firma, którą tworzy zespół doświadczonych, starannie wybranych specjalistów którzy kompleksowo obsługują Klientów. Od momentu pierwszego kontaktu, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania, realizację oraz serwis instalacji fotowoltaicznych. Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie pozytywnej relacji z klientami,

  • Aktywne promowanie produktów z oferty spółki,

  • Realizowanie planów sprzedażowych,

  • Umacnianie wizerunku firmy,

  • Rozwój relacji z klientami,

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • Zawieranie umów z klientami,

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność i pozytywna energia,

  • Przedsiębiorczość,

Oferujemy

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne (sky is the limit)

  • Bonus kasowy i samochód za realizację minimalnego celu sprzedażowego

  • Bezkonkurencyjne cenowo i kompleksowe produkty na rynku

  • Stabilnego Partnera o ugruntowanej 6-cio letniej pozycji na rynku, który jest gwarantem wypłacalności

  • Terminowe rozliczenia prowizji

  • Proste i przejrzyste warunki prowizyjne

  • Wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych dyrektorów

  • Niekorporacyjną atmosferę i dużą niezależność

  • Narzędzia informatyczne – CRM

  • Wsparcie i pomoc opiekunów technicznych, finansowych

  • Zarobki: 3000 zł netto podstawy + prowizja

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 914064144