2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Chrzanów
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma ASTIR poszukuje ambitnego i zmotywowanego kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży spożywczej.

Lokalizacja: Chrzanów ul. Fabryczna 21

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz negocjacji.

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Narzędzia pracy niezbędne do skutecznego wykonywania obowiązków.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś osobą z pasją do sprzedaży, posiadającą silną motywację do osiągania celów oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 914252825