2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Sochaczew
Doradcy Energetyczni
Dodane 03 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Przedstawiciele handlowi poszukiwani na terenie województwa mazowieckiego.

Doświadczenie w branży mile widziane, natomiast jeżeli wcześniej nie pracowałeś w OZE to wszystkiego Cię nauczymy :)

Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo dla klientów indywidualnych w doborze produktów z oferty pracodawcy,

  • Przekazywanie informacji na temat możliwości pozyskania dotacji z programu Czyste powietrze oraz innych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i sprzedaż,

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Zapewnienie profesjonalnego poziomu obsługi klienta.

Co oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie oparte o motywacyjny system prowizyjny,

  • Samochód służbowy po wdrożeniu,

  • Umówione spotkania (ciepłe leady) przez dział call center i audytorów terenowych,

  • Klarowny i prosty w obsłudze system CRM do zarządzania spotkaniami i czasem,

  • Szkolenia podnoszące kompetencje sprzedażowe oraz techniczne.

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie, dyscyplina i aktywność w codziennym działaniu.

  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży.

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne.

  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność.

  • Komunikatywność i łatwość w budowaniu relacji.

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość na samodzielną pracę w terenie.

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 914655206