2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Trzebnica
Dodane 03 maja 2024

Praca dla handlowca w promieniu 60km od Trzebnicy prowizja do 25tys.zł

Wynagrodzenie

4 500 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma RT Company, niezwykle dynamiczna i innowacyjna firma handlowa, poszukuje przedstawiciela handlowego, który podziela nasze wartości i jest gotowy do współpracy, dobrej zabawy i budowania długotrwałych relacji z współpracownikami. Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, kreatywności i chcesz być częścią naszego niezwykłego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy osób z całego województwa dolnośląskiego

Wymagania:

 - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży (nie jest to wymóg konieczny)

 - Umiejętność budowania i utrzymywania relacji

 - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

 - Samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu

 - Prawo jazdy kat. B

 Obowiązki:

 - Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

 - Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży

 - Aktywne promowanie naszych produktów i usług

 - Organizowanie i uczestnictwo w eventach i spotkaniach branżowych

 - Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wspólnych celów

  Oferujemy:

 - Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, premie za osiągane cele

 - Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

 - Pracę w niezwykle przyjaznym i wspierającym zespole

 - Szkolenia produktowe i wsparcie w codziennej pracy

 - Niezapomniane wydarzenia integracyjne i dobra zabawa

  Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, chcesz być częścią naszej niezwykłej firmy handlowej i czerpać radość z pracy, wyślij swoje CV!

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 914596265